Datu atjaunošana, atgūšana Rīgā.

Mēs piedāvājam atjaunot informāciju no dažādiem nesējiem!

Datu atjaunošanas, atgūšanas tirgū Mēs strādājam no 2000.gada. Mums ir daudzu gadu pieredze un mūsdienīgas, kvalitatīvas iekārtas informācijas atjaunošanai. Mums uzticas daudzas valsts un komerciālas organizācijas. Daudzas firmas, kuras piedāvā informācijas atjaunošanu, dara to pie mums. Datu zudums gadās vislabākajiem no mums, sākot ar nejaušu failu dzēšanu datorā un beidzot ar svarīgu fotogrāfiju pazaudēšanu viedtālrunī. Tomēr ir lietas, ko varat darīt, lai pārliecinātos, ka jūsu vērtīgie dati netiks zaudēti, un, ja tie tiek zaudēti, lai jums būtu, kur vērsties. Lūk, kas jums jāzina par datu atgūšanu no jebkuras ierīces datu zaudēšanas vai nejaušas dzēšanas gadījumā.

Cietā diska datu atgūšana

Ir dažas lietas, kas jums jāzina par cietā diska informācijas atgūšanu, pirms sākat šo procesu. Pirmkārt, ir svarīgi saprast, ka informācijas atgūšana ne vienmēr ir iespējama. Otrkārt, pat ja datu atjaunošana ir iespējama, tas var būt laikietilpīgs un dārgs process. Treškārt, pastāv vairākas dažādas datu atgūšanas metodes, un katrai no tām ir savas priekšrocības un trūkumi. Jums būs jāizlemj, vai vēlaties mēģināt atjaunot datus pats vai nolīgt profesionāli. Ja informācijas atgūšanu mēģināt veikt pats, ir svarīgi rūpīgi ievērot visus norādījumus un izveidot rezerves plānu gadījumam, ja kaut kas neizdodas.

Datu atjaunošana no USB

Daudzi cilvēki nezina, ka informācijas atjaunošana no USB ir iespējama. Patiesībā informācijas atgūšana no USB ierīcēm ir izplatīta prakse. Svarīgākais, kas jāatceras par informācijas atgūšanu no USB, ir tas, ka pirmais solis ir pēc iespējas ātrāk atgūt datus, lai tos varētu pārbaudīt un atgūt bez bojājumu vai bojājumu riska. Jo ātrāk jūs atgūsiet informāciju - jo labāk, kad pienāks laiks informācijas atjaunošanas procesam.

Flash karšu datu atgūšana

Ja jūsu karte tomēr sabojājas, nekļūstiet panikā! Mes specializējamies informācijas atjaunošanā no jebkuras ierīces. Pirmais solis ir noteikt konkrēto problēmu, kas izraisīja datu zudumu, un pēc tam lūgt profesionālu padomu. Ir vairāki veidi, kā risināt šo problēmu. Pirmkārt, iespējams, ka dati joprojām ir saglabājušies kartē, bet nav pieejami kādas tehniskas kļūdas vai aparatūras darbības traucējumu dēļ. Šādā gadījumā pastāv iespēja, ka profesionāla datu atjaunošanas programmatūra spēs tos atjaunot.

Portatīvo datoru un datoru datu atgūšana

Ja jums ir sabojājies klēpjdators vai stacionārais dators, pastāv datu atjaunošanas pakalpojumi, kas var palīdzēt atgūt datus. Šie pakalpojumi var būt dārgi, taču bieži vien tie ir to vērts, ja datorā ir svarīgi dati. Pirmais solis ir piezvanīt mums un izskaidrot problēmas ar ierīci. Mums būs nepieciešama informācija par to, kādu operētājsistēmu izmantojat, kāda veida ierīce (klēpjdators vai galddators) un cik sen problēma radusies. Pēc šīs informācijas apspriešanas ar mums mēs piedāvāsim dažādas iespējas, kā atjaunot jūsu datus. Datu atgūšana var aizņemt dažas dienas, bet citreiz - nedēļas atkarībā no tā, cik liels ir jūsu cietais disks un cik daudz darba ir jāveic.