SIA „INTERFEIS” sveicina Jūs Mūsu oficiālajā mājas lapā. Strādājot informāciju tehnoloģiju sfērā jau 25 gadus, SIA „INTERFEIS”  piedāvā saviem patstāvīgiem un jaunajiem klientiem, kā arī partneriem, plašu IT pakalpojumu klāstu. Mūsu komanda – speciālistu apvienojums ar augstu profesionalitātes līmeni, cilvēkiem, kuriem ir svarīga klientu un partneru uzticība. Šī mājas lapa ir izveidota, lai varētu Jūs informēt par jaunumiem un iespējām, kuras Mēs piedāvājam.

SIA „INTERFEIS” mājas lapā ir pieejama informācija par pakalpojumiem, kurus piedāvā Mūsu kompānija (sadaļā  „Pakalpojumi”), par precēm un to cenām, kā arī šeit ir izvietots interaktīvais servisa centrs (sadaļā „Servisa centrs”), kur klients var novērot, kā noris nodotās ierīces process. Ērtais, interaktīvais servisa centrs un interaktīvā on-line pasūtījuma aizpildīšanas forma – ir tas, ko firma piedāvā, lai klients varētu ietaupīt laiku. Dinamiskajā laikā, darba efektivitāte  ir „panākumu atslēga”.  Precīzi saprotot konjunktīvo specifiku, SIA „INTERFEIS” izstrādā saviem klientiem efektīvus IT risinājumus -  no sava mājas biroja izveidošanas līdz korporatīvo IT instrumentu izveidošanas un īstenošanas.

Apvienojot sevī datortehnikas veikalu, datoru servisu, abonementa tehniskās apkalpošanas pakalpojumu un IT instrumentu laboratoriju, SIA „INTERFEIS” Jums  un Jūsu kompānijai piedāvā universālu IT atbalstu. Tieši tāpēc  SIA „INTERFEIS” misijas formulējums skan šādi: „Mēs piedāvājam klientam universālu un efektīvu  IT  atbalstu”.